środa, 21 grudnia 2016

Serum Multifunkcyjne do Włosów FlosLek

                              Serum ma za zadanie regenerować włosy przesuszone,osłabione i zniszczone,chronić przed utratą wilgoci,wygładzać nadając im miękkość,połysk i sprężystość,przedłużać trwałość koloru po farbowaniu oraz zapewnić ochronę termiczną przy użyciu suszarki,prostownicy i lokówki. 


Dla mnie najważniejszą opcją jest ta ostatnia,termoochrona. Moje włosy każdego dnia są narażone na termiczne uszkodzenie przez używanie prostownicy czy suszarki. Niestety jest to widoczne poprzez rozdwojone, łamliwe oraz mocno przesuszone końcówki. Na początku używałam serum tylko do rozczesywania włosów palcami. Kiedy nie suszyłam ich na noc,rano miałam swoje naturalne,lekko kręcone włosy,które jak wiadomo po rozczesaniu szczotką dały by efekt "siana" na głowie. Żeby zachować ich ładny skręt, nanosiłam na palce kilka kropel serum a następnie rozczesywałam nimi włosy, na końcu ich ugniatając. Jest to świetny sposób aby włosy nie wyglądały jak po spaniu ;) 

Od dłuższego czasu zaczęłam używać serum także przy prostowaniu. Radzi sobie świetnie bo wygładza moje włosy zanim wpadną pod płytki prostownicy. Dzięki działaniu termoochrony, moje włosy są mniej narażone na ciepło prostownicy co zdążyłam zauważyć już gołym okiem. Włosy wyglądają na zdrowsze,mają piękny połysk i delikatny,ładny zapach. Sposób użycia:
Rozprowadzić kilka kropli serum na suche lub wilgotne włosy,zaczynając od końcówek.
Nie spłukiwać.Nie obciąża włosów.

Nie zawiera konserwantów.
Buteleczka jest plastikowa,poręczna o pojemności 30 ml. Pompka bardzo ułatwia wydobywanie serum w niewielkiej ilości. 
Cena: ok.14 zł


Szczerze polecam do włosów przesuszonych a nawet do włosów kręconych. Serum jest bardzo wydajne więc buteleczka pewnie starczy mi na długi czas ale jeśli się skończy to na pewno kupię. 


                                         Serum testowane dzięki BOX ONLY YOU


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz od Was. Wszystkie czytam z największą przyjemnością :)