czwartek, 6 kwietnia 2017

Odświeżone włosy w 3 minuty!
Dziś przychodzę z moim ulubionym produktem jakim jest suchy szampon. Każdy kto mnie zna to wie,że mam fioła na punkcie świeżości swoich włosów przez co myje je codziennie a czasem nawet 2 razy na dzień. Jak więc sobie poradzić z tą manią będąc w podróży bez możliwości umycia włosów? 

Czym jest i jak działa suchy szampon pewnie każdy już słyszał. Ale szampon od szamponu się różni o czym już zdążyłam się przekonać. Professional Therapy Express Dry Shampoo 
L'biotica
Pierwsza rzecz,która mi się spodobała to pojemność 200 ml. Jest to większy produkt od tych standardowych i bardziej skuteczny. 
Szampon zabieram ze sobą w podróże zagraniczne. Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają dlatego muszę myć je codziennie. Już na 3 dzień są po prostu tłuste, u większości taki efekt pojawia się dopiero po minimum 5 dniach. Wcześniej stosowałam suchy szampon z Batiste, lubiłam jego zapach ale efekt niestety był dla mnie słaby. Ciężko mi było wmasować go we włosy żeby zniknął efekt siwych włosów. Kiedy go dłużej wmasowywałam, włosy znów robiły się przetłuszczone. 
Szampon ten sprawdzał się dobrze na następny dzień po myciu włosów, po 3 dniach niestety już nie,przynajmniej w moim przypadku. 

Szampon z L'biotica stosowałam pierwszy raz i już wiem,że to ten,którego szukałam. 
Fakt,że używam go tylko wtedy kiedy jestem w trasie bo w domu nie mam takiej potrzeby. Już nie jeden raz uratował wizerunek moich włosów. To niesamowite jak potrafi z oklapniętych,przetłuszczonych włosów,zrobić puszyste,podniesione i wyglądające na świeże. 
Zapach ma dość przyjemny taki tropikalny, jednak nie nadaje się do rozpylenia w zamkniętym pomieszczeniu jak np. w samochodzie. Po pierwsze, jest zbyt duszący a po drugie cała tapicerka i wszystko inne pokryte jest w białym nalocie. Dlatego najlepiej go używać na świeżym powietrzu lub w łazience z otwartym oknem. Po spryskaniu włosów są one oczywiście białe, ale wystarczy delikatnie wmasować w skórę głowy i biały kolor znika a włosy są odświeżone i pachnące :) 
Szampon jest bardzo wydajny, to kolejny plus. 

Od producenta:

 Suchy szampon do włosów L’biotica Professional Therapy to idealny sposób na szybkie i proste odświeżenie włosów bez użycia wody. Włosy odzyskują świeży wygląd w ciągu kilku sekund. Formuła suchego szamponu L' biotica sprawia, że włosy pozostają odświeżone oraz lekko uniesione u nasady. Przywraca włosom energię i witalność.

- Odświeżający suchy szampon do codziennego stosowania.
- Natychmiastowy efekt bez użycia wody.
- W szybki i prosty sposób nadaje włosom świeżości i atrakcyjnego wyglądu.
- Idealny w czasie podróży.
- Pozostawia na włosach świeży zapach tropikalnych owoców.
- Forma aerozolu ułatwia równomierną aplikację.


Sposób użycia:
 Przed każdorazowym zastosowaniem energicznie wstrząśnij pojemnik przez kilka sekund. Następnie rozpyl szampon, krótkimi seriami na suche włosy z odległości ok. 20 cm. Delikatnie wmasuj szampon we włosy, szczególną uwagę zwracając na ich nasadę oraz miejsca wymagające odświeżenia. Odczekaj chwilę aż skrobia wchłonie nadmiar sebum, następnie wyczesz włosy w celu usunięcia nadmiaru produktu.

Szczerze polecam osobom,które często wyjeżdżają, kiedy nie mają możliwości mycia włosów nawet przez 4 dni, TEN szampon sobie z tym poradzi znakomicie. Lub tym,którym trafi się niespodziewane spotkanie i chcą sobie odświeżyć włosy w 3 minuty :) 

Cena: ok.18 zł


Produkt testowany dzięki:
A jaki jest Wasz ulubiony suchy szampon? :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz od Was. Wszystkie czytam z największą przyjemnością :)